YAZ Sürücü Kursu

YAZ Sürücü Kursu

Beylikdüzü Sürücü Kursu

Beylikdüzü Sürücü Kursu

Beylikdüzü Sürücü Kursu

Yaz Sürücü Kursu olarak Esenyurt,Beylikdüzü, İnnova 1 Sitesi, İnnova 2 Sitesi, İnnova 3 Sitesi, Öğretmenler Sitesi, Fildişi Konutları, Mehterçeşme Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Mar-in Sitesi, Beykop Site, Beylikkent Sitesi, Dost Eller Sitesi, Mavi Işık Sitesi, Arslan Yurdu Sitesi, Esenbahçe konutları, Yeni Eser Sitesi gibi Esenyurt ve Beylikdüzü’nden bir çok öğrencimize kazandırmış olduğumuz sürücü eğitimi hakkında bilgiyi sizler için hazırladık. Sizde binlerce mezunumuz arasında yer almak istiyorsanız iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü sürücü kursunda verilen eğitim hizmetlerinin amacı, eğitim vermek ve yapılan sınavlarda kursiyerlerin başarılı sonuçlar almalarını sağlamak. Kursumuzda verilebilen sertifika sınıfları “A1” sınıfı sertifika, “A2” sınıfı sertifika, “B” sınıfı sertifika sınıfına ait araçlar ile eğitim alıp sınavda başarılı olanların sertifikalarında araç kullanabileceklerdir. Kursiyerlere eğitim ve sınavlarda araçları kullanmaları için kursumuzca 6 ay süreyle geçerli “K Sınıfı Sürücü Aday Belgesi” düzenlenir.

Beylikdüzü Sürücü Kursumuzda sertifika sınıflarının eğitim süreleri bütün sertifika sınıflarında trafik ve çevre dersi 16, ilk yardım dersi 8, araç tekniği dersi 6 ve trafik adabı dersi 4 saat teorik olarak verilir. Direksiyon eğitimi derslerine ise direksiyon eğitim alanında veya simülatör üzerinde 2 saatten az olmamak kaydıyla direksiyon usta öğreticisi tarafından kursiyerin akan trafikte eğitim alacak düzeye ulaştığına karar verilinceye kadar devam edilir.

Bu düzeye gelen kursiyerlere akan trafikte en az verilecek direksiyon eğitimi ders süreleri aşağıdaki şekildedir: “A1”, “A2”, “A (24 yaşını doldurup iki yıllık deneyim şartı aranmayan)” ve “A” sınıfı sertifikalar için 6 saat, “B” sınıfı sertifikalar için 14 saat, belirtilen direksiyon eğitimi dersleri, şehir içi ve/veya şehirlerarası karayollarında akan trafikte yapılır. 24 yaşını doldurmuş olması nedeniyle deneyim şartı aranmayan “A” sınıfı sertifika alacak kursiyerlere en az 2 saat akan trafikte gece araç kullandırılarak uygulama yaptırılması zorunludur. Direksiyon eğitimi sonunda kendilerini yeterli görmeyen kursiyerlere, talep etmeleri durumunda akan trafik içerisinde ek direksiyon eğitimi dersi verilir. Bu durumdaki kursiyerler aldıkları dersler için o yıl ilan edilen direksiyon eğitimi dersi ücreti üzerinden ödeme yapar.

Beylikdüzü sürücü kursu, sınava gireceği düzeye ulaştığına karar verilen kursiyerler kurs tarafından direksiyon dersi ön sınavına alınırlar. Ön sınavda başarılı görülerek il/ilçe millî eğitim müdürlüklerince yapılacak direksiyon eğitimi dersi sınavına girmesine onay verilir. Sınavda başarılı olan kursiyerler sertifika düzenlenir ve ehliyet almaya hak kazanırlar. Emniyetten aldıkları randevu ile sertifikalarını ehliyete çevirmeleri mümkün olur.

Beylikdüzü sürücü kursu olarak sormak istediğiniz soruları bizlere iletişim sayfasından ulaşabilir ve sorabilirsiniz.

Hemen Arayın
Online Başvuru Formu

Formu Doldurun, En Kısa Sürede Sizi Arayalım

X
Online Başvuru